DROPSHIPPING
Startujesz z nowym biznesem? A może działasz na rynku od wielu lat? Dropshipping sprawdzi się zawsze bez względu na doświadczenie w branży. Skup się na sprzedaży i marketingu, a my zajmiemy się resztą!

Dropshipping to model logistyczny szyty na miarę potrzeb Twojego sklepu. Sprzedawaj produkty bez konieczności magazynowania i pracochłonnej wysyłki. Współpraca dropshipping polega na przeniesieniu obsługi wysyłki produktów na dostawcę. Klient składa zamówienie w Twoim sklepie, a my wysyłamy produkty bezpośrednio do niego. Hurtownia dropshipping umożliwia szybką i terminową obsługę wszystkich zamówień. Postaw na wygodne i niezawodne rozwiązanie przyszłości.

dropshipping

Obsługa logistyczna sprawdzi się bez
względu na skalę i profil biznesu

Jeżeli dopiero startujesz ze sklepem internetowym, dropshipping e-commerce gwarantuje niskie koszty wejścia oraz zmniejsza ryzyko. Zyskujesz możliwość przetestowania pomysłu bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów stałych. Nie musisz utrzymywać magazynu, dbać o regularne dostawy i kontrolę stanu zapasów, czy przygotowywać towarów do wysyłki.

Działasz w branży od wielu lat i dysponujesz własnym magazynem? Przetestuj nowe możliwości rozwoju. Współpraca dropshipping sprawdzi się, jeżeli chcesz rozbudować asortyment. Zbuduj przewagę nad konkurencją i osiągnij dodatkowe zyski dzięki rozwiązaniu typu cross-selling. Testuj nowe produkty bez inwestycji w rozbudowę magazynu.

Korzyści ze współpracy dropshipping e-commerce

Minimalizacja kosztów

Prowadzisz sklep internetowy? Dropshipping pomoże Ci ograniczyć koszty związane z magazynowaniem i obsługą zamówień. Płacisz jedynie za produkty, które realnie sprzedałeś, magazynowie i wysyłkę. Zapomnij o zamrożonych pieniądzach i towarach zalegających w magazynie.

Oszczędność czasu

Współpraca dropshipping pozwoli Ci zyskać czas na strategiczny rozwój biznesu. Nie musisz martwić się obsługą logistyczną i zatrudniać dodatkowych pracowników

Wygoda i funkcjonalność

Integracja systemów pozwala na pełną kontrolę nad realizacją zamówień. Monitorujesz procesy bez wychodzenia z biura. Dodatkowo automatyzacja działań umożliwia szybką komunikację i minimalizację formalności.

Komfort i funkcjonalność

Zewnętrzna obsługa logistyczna e-commerce zapewnia terminość i bezpieczeństwo obsługi zamówień. Doświadczeni specjaliści zajmą się za Ciebie kompleksową realizacją zamówień i zoptymalizują cały proces w oparciu o nowoczesne rozwiązania.

Międzynarodowy rozwój biznesu

Otrzymujesz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Dopasujemy indywidualne rozwiązania do potrzeb Twojego biznesu. Dostarczamy niezawodną obsługę logistyczną e-commerce opartą na partnerskiej współpracy, doświadczeniu i eksperckiej wiedzy.

Integracje

Integrujemy się z Twoją platforma e-commerce

Pełne integracje z wiodącymi platformami e-commerce i sklepami internetowymi.
Dzięki integracjom zyskujesz informacje o aktualnym statusie każdego zamówienia,
numerach trackingowych przesyłek, stanach magazynowych.

Kompleksowa logistyka dla e-commerce

Obsługa
dostaw

Gwarantujemy
szybką dostawę
Twoich produktów
do naszego
magazynu.

Magazynowanie

Zapewniamy
wyspecjalizowane
magazyny dla
e-commerce
przystosowane do
przechowywania
towarów różnego
typu.

Integracja ze sklepem

Na bieżąco
monitorujemy i
odbieramy zamówienia w
Twoim sklepie.

Wysyłka zamówień

Kompletujemy
zamówienie i
pakujemy według
ściśle określonych
standardów.
Gwarantujemy
atrakcyjne stawki
niezależnie od
wielkości
zamówienia

Zwroty i reklamacje

Zapewniamy pełną
obsługę zwrotów i
reklamacji.
Weryfikujemy
produkty i
zarządzamy ich
sprzedażą.

KONTAKT

Wyślij nam wiadomość lub zostaw swój numer telefonu. Na pewno skontaktujemy się z tobą!

Sucha 15, 80-531 Gdańsk

Biuro Obsługi Klienta
58 573 14 00
kontakt@e-packsend.com

Kierownik Marketingu
Bartosz Bukowski
571 223 191
bbukowski@e-packsend.com

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Naciśnięcie przycisku „Wyślij” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z obowiązującym prawem) podanych w powyższym formularzu kontaktowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności

Scroll to Top