FULFILLMENT
Chcesz rozwinąć swój sklep internetowy? Zastanawiasz się, jak zwiększyć sprzedaż? Fulfillment to rozwiązanie dla Ciebie! Postaw na wsparcie doświadczonych specjalistów w zakresie obsługi logistycznej e-commerce i skup się na rozwoju sklepu.

Fulfillment dla e-commerce to kompleksowe usługi logistyczne dla sklepów internetowych. Odbierzemy za Ciebie dostawy produktów, zajmiemy się magazynowaniem, skompletujemy zamówienia i wyślemy do Twoich klientów. Obsługa logistyczna e-commerce pozwoli Ci skupić się na rozwoju biznesu.

FULFILLMENT

Obsługa logistyczna sprawdzi się bez
względu na skalę i profil biznesu

Jeżeli prowadzisz mały sklep, fulfillment pozwoli Ci zyskać czas na rozwój działalności. Zewnętrzne wsparcie zmniejsza koszty wejścia i ryzyko związane z wprowadzaniem nowych produktów. Testuj pomysły i wypracowuj nowe rozwiązania bez ponoszenia dodatkowych kosztów stałych. Zadbaj o promocję sklepu i regularne dostawy, a resztą zajmiemy się za Ciebie!

Masz własny magazyn? Fulfillment to rozwiązanie, które pozwoli Ci rozbudować asortyment bez konieczności zwiększania Twojego centrum. Testuj nowe możliwości i zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

Zapewniamy brak minimum logistycznego. Współpracujemy ze startującymi biznesami, jak i dużymi sklepami e-commerce.

Korzyści ze współpracy z nami

Mniejsze koszty

Fulfillment gwarantuje redukcję kosztów związanych z magazynowaniem i obsługą zamówień. Zapomnij o wysokich kosztach stałych i pieniądzach zamrożonych w zapasach. Płacisz jedynie za magazynowanie i wysyłkę produktów, które realnie sprzedałeś. Współpraca z nami pozwoli Ci korzystać z atrakcyjnych stawek wynegocjowanych przez ekspertów.

Oszczędność czasu

Obsługa logistyczna sklepu internetowego zajmuje dużo czasu. Dbasz o dostawy, pakowanie produktów i terminową dostawę. Dodatkowo obsługujesz zwroty i reklamacje. Fulfillment pozwoli Ci zapomnieć o problemach z logistyką e-commerce. Zyskasz czas na strategiczny rozwój biznesu i realizację nowych celów.

Bezpieczeństwo i terminowość

Fulfillment e-Packsend gwarantuje szybką i terminową dostawę. Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Wieloletnia współpraca z największymi przewoźnikami pozwoliła nam wypracować atrakcyjne stawki. Dbamy również o wysokiej jakości opakowania towarów i zapewniamy bezpieczną dostawę do każdej części świata.

Komfort i funkcjonalność

Automatyzacja działań i integracja systemów pozwalają na pełną kontrolę nad realizacją zamówień. Korzystamy z innowacyjnych technologii, które zapewniają szybką komunikację i minimalizację formalności.

Międzynarodowy rozwój biznesu

Chcesz wejść na nowe rynki i zwiększyć sprzedaż? Nasze centrum logistyczne w Gdańsku pozwoli Ci na rozwój biznesu na zagranicznych rynkach. Strategiczna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do nowoczesnej infrastruktury i gwarantuje połączenie z każdą częścią świata. Zajmiemy się za Ciebie dostawą i zapewnimy wsparcie w zakresie formalności, takich jak podatek czy cło.

Integracje

Integrujemy się z Twoją platforma e-commerce

Pełne integracje z wiodącymi platformami e-commerce i sklepami internetowymi.
Dzięki integracjom zyskujesz informacje o aktualnym statusie każdego zamówienia,
numerach trackingowych przesyłek, stanach magazynowych.

Kompleksowa logistyka dla e-commerce

Magazynowanie

Zapewniamy
wyspecjalizowane
magazyny dla
e-commerce
przystosowane do
przechowywania
towarów różnego
typu.

Integracja ze
sklepem

Na bieżąco
monitorujemy i
odbieramy
zamówienia w
Twoim sklepie.

Wysyłka
zamówień

Kompletujemy
zamówienie i
pakujemy według
ściśle określonych
standardów.
Gwarantujemy
atrakcyjne stawki
niezależnie od
wielkości
zamówienia.

Zwroty i
reklamacje

Zapewniamy pełną
obsługę zwrotów i
reklamacji.
Weryfikujemy
produkty i
zarządzamy ich
sprzedażą.

KONTAKT

Wyślij nam wiadomość lub zostaw swój numer telefonu. Na pewno skontaktujemy się z tobą!

Sucha 15, 80-531 Gdańsk

Biuro Obsługi Klienta
+48 504-810-717
kontakt@e-packsend.com

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Naciśnięcie przycisku „Wyślij” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z obowiązującym prawem) podanych w powyższym formularzu kontaktowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności

Scroll to Top