Kompleksowa logistyka dla e-commerce

Obsługa
dostaw

Gwarantujemy
szybką dostawę
Twoich produktów
do naszego
magazynu.

Magazynowanie

Zapewniamy
wyspecjalizowane
magazyny dla
e-commerce
przystosowane do
przechowywania
towarów różnego
typu.

Integracja ze sklepem

Na bieżąco
monitorujemy i
odbieramy zamówienia w
Twoim sklepie.

Wysyłka zamówień

Kompletujemy
zamówienie i
pakujemy według
ściśle określonych
standardów.
Gwarantujemy
atrakcyjne stawki
niezależnie od
wielkości
zamówienia

Zwroty i reklamacje

Zapewniamy pełną
obsługę zwrotów i
reklamacji.
Weryfikujemy
produkty i
zarządzamy ich
sprzedażą.

Korzyści ze współpracy z nami

Rozwój biznesu

Zajmiemy się kompleksową obsługą logistyczną sklepu, a Ty zyskasz czas na to, co naprawdę ważne. Współpraca z nami oznacza szybszą i efektywniejszą realizację strategicznych celów Twojej firmy, a w rezultacie zwiększenie sprzedaży. Zapomnij o problemach z wysyłkami i nieterminowych przewoźnikach. Zyskaj nowe możliwości rozwoju.

Partnerska współpraca

Wieloletnie doświadczenie w e-commerce sprawia, że rozumiemy potrzeby zarówno małych firm, jak i rozbudowanych organizacji. Partnerskie relacje oparte na zrozumieniu i wspólnym wypracowywaniu rozwiązań to podstawa naszych działań niezależnie od wielkości biznesu.

Nowoczesny magazyn

Nasze centrum logistyczne w Gdańsku to wyspecjalizowane magazyny przystosowane do przechowywania towarów różnego typu. Strategiczna lokalizacja centrum pozwoli Ci na rozwój biznesu na zagranicznych rynkach. Międzynarodowy węzeł transportowy gwarantuje dostęp do rozbudowanej infrastruktury i łatwe połączenie z każdą częścią świata.

Bezpieczeństwo i szybkość usług

Gwarantujemy terminowy i bezpieczny fulfillment i dropshipping. Automatyzacja działań oraz integracja z Twoim system umożliwia szybką obsługę zamówień. Zarządzamy całym procesem, a Ty monitorujesz nasze działania na bieżąco. Dodatkowo zapewniamy gwarancję i ubezpieczenia przesyłek więc nie musisz martwić się o sytuacje losowe.

Wsparcie ekspertów

Otrzymujesz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Dopasujemy indywidualne rozwiązania do potrzeb Twojego biznesu. Dostarczamy niezawodną logistykę dla e-commerce opartą na partnerskiej współpracy, doświadczeniu i eksperckiej wiedzy.

Przejrzystość kosztów

Zapewniamy prosty system naliczania opłat. Rozliczasz się jedynie za wykonane usługi, a transparentność kosztów obowiązuje na każdym etapie współpracy. Gwarantujemy brak opłat abonamentowych i ryczałtowych.

KONTAKT

Wyślij nam wiadomość lub zostaw swój numer telefonu. Na pewno skontaktujemy się z tobą!

Sucha 15, 80-531 Gdańsk

Biuro Obsługi Klienta
+48 504-810-717
kontakt@e-packsend.com

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Naciśnięcie przycisku „Wyślij” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z obowiązującym prawem) podanych w powyższym formularzu kontaktowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności

Scroll to Top